Oturum Aç

Deniz Kır Düğün Bahçesi Meram Kır Düğünü KONYA Kır Düğünü

DENİZ KIR DÜĞÜN BAHÇESİ

Deniz Kır Düğün Bahçesi olarak açıldığımız günden beri ev sahipliği yaptığımız her organizasyonun eksiksiz ve hatasız gerçekleşmesi için titizlikle çalışıyoruz. En mutlu gününüzde tercih edilmenin bilincinde oluyor, bu sorumluluğun altından başarııyla kalkmak için hiçbir detayı atlamıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunuyor, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Konya kır düğün mekanları arasında Deniz Kır Düğün Bahçesi farklılaşacak büyüklükte hayalinizdeki kır düğününe imza atmaya ne dersiniz?

Deniz Kır Düğün Bahçesi olarak 2000 kişilik devasa bir açık alanımız bulunuyor. Büyük düğün organizasyonlarınızı bile rahatlıkla düzenleyebiliyor, geniş alanımız sayesinde rahat ve konforlu saatler yaşamanızı sağlıyoruz. Oturma düzeni için kullandığımız masa ve sandalyeleri belirlediğiniz konsepte uygun olacak şekilde giydiriyoruz.
Deniz Kır Düğün Bahçesi‘nin önemli noktalarını çiçek ve tüllerle süslüyor, konseptinizi uyguluyoruz. Çiçek ve şık şamdanlar gibi masa üstü aksesuarlarında ise konseptinizdeki renk tercihinde bulunuyoruz.
Hayran bakışlar arasında sizin için ayırdığımız bölüme doğru geçerken hayatınızın en heyecanlı dakikalarını yaşayacaksınız..Açık alanımız dışında kötü hava şartlarından etkilenmemeniz için kapalı bir alanımızın da bulunduğunu belirtelim. 200 kişi kapasiteli bu alanı da dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.
“Her anında mutluluk var” mottosuyla çıktığımız bu yolda hayatınız boyunca unutamayacağınız organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. Eğer sizde Deniz Kır Düğün Bahçesii hakkında daha fazla bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50 TL’den az

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL

Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL

Davet Alanları: Açık ve kapalı alan

Mekan Özellikleri: Bahçe, Çim alan, Şehir merkezinde, Kolonsuz salon, Orman içinde

Manzara: Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Kır manzaralı

Kapasite

Yemekli Kapasite: 1.000-2.000 kişi

Konaklama Kapasitesi: 75-100 kişi

Açık Hava Kapasitesi: 1.000-2.000

Kokteyl Kapasitesi: Kokteyl hizmeti yoktur

Kapalı Alan Kapasitesi: 100-200

Otopark Araç Kapasitesi: 250-500

Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor? 23:00

Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü

Nasıl gelinir? Kozağaç kavşağından Seydişehir ve Antalya çevre yoluna dönüldükten sonra sağ taraftaki Best Petrol içinde bulunmaktadır..

İletişim Yetkili 

Nurettin Pala

Özellikleri

Video

Gözden geçirdi (1)

5.0 5.0 Üzerinden
Hizmet 5.0
Paranın Değeri 5.0
Konum 5.0
Temizlik 5.0
  • yağmur
    1 Ağustos 2021 at 11:52

    Bizim için düğünümüzdeki en önemli şey kesinlikle yemeklerdi. Yemekler lezzetli ve sıcak olmalıydı tabi daha sonrasında da mekanın görselliği geliyordu 🙂 O yüzden gönül rahatlığı ile oh be diyerek tercih edebilirsiniz 🙂

    Yardımcı İnceleme

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet
Paranın Değeri
Konum
Temizlik

Doğrulanmış İlan

Rüyalarınızı gerçekleştireceğiniz gün, işte bugün! Deniz Kır Düğün Bahçesi Konya’da eşsiz büyüklüğü, yemyeşil açık alanı, profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile çiftlerin hayallerine hitap ediyor. Konya'da düğünlerinizi kendinizin tasarlayacağı ve her detayın sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulacağı bir kır düğününe imza atmak için Deniz Kır Düğün Bahçesi'ne bekliyoruz.. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız,kaliteli anıların birleştirildiği, muhteşem organizasyon,kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatların buluştuğu mükemmel bir düğünün tek adresi Deniz Kır Düğün Bahçesi..

ADRES
Antalya çevre yolu karahöyük mahallesi BEST PETROL içi No:234 Meram/KONYA

TEL: 0505 242 25 65

İletişim bilgilerini görmek için lütfen acın.

Bildirim Gönder

Hangi yolla iletişime geçilsin?